100 TL ve ÜZERİ SİPARİŞİNİZE ÜCRETSİZ, AYNI GÜN KARGO!

RoboKolik.com 1 Yaşında!

2016 yılında işin başına geçsek de, geçtiğimiz yıl şubat ayında yayına aldığımız RoboKolik.com'u birinci yılına eriştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. 

Elbette henüz dişleri yeni çıkmaya başlamış bir bebek olarak bu bir yılda öğrendiklerimizin henüz bizi tamamen tanımlamadığının farkındayız. Daha gidecek çok yolumuz var. Ama biz sizlerle beraber, dikenli yolları koşarak geçmeye devam edeceğiz. :)

"Bu bir yılda ne yaptınız?" derseniz, bir çoğunuza "Abi RoboKolik diye bir site çıkmış, hem çok iyi fiyatları var, hem de süper hizmet veriyorlar!" cümlesini kurdurabilmiş olmayı bile büyük bir başarı sayarız. :)

Bize bu bir yıl çok şey öğretti. 

Sürekli daha fazlasını isteyen müşterilerimize sürekli daha fazlasını vermenin ne kadar zor olduğunu gördük. Ama tabii ki bu zorluğun hem ülkemizin üretim potansiyeline dönüşünü, hem de bizi hep daha iyi hale getirdiğini düşündükçe yılmadık, her gün biraz daha fazla koşturduk.

Çok fazla müşterimizi çok memnun ettik. Ama bize kızanlar, hayal kırıklığı yaşayanlar da olmadı değil. Neticede onları da memnun etmek için elimizden geleni yaptık, yine de elimizden gelemeyenler için bolca af diledik, çözümler üretmeye çalıştık. Neticede her mesajlaşmamızı müşterimizden geleecek bir ":)" ile bitirmeye çalıştık. 

Binlerce bireysel ve kurumsal müşterimize en iyi şekilde hizmet verdik. Bunun sonucunda ve sizlerin de teveccühüyle, her ay bir önceki aydan daha fazla satış yapmayı başardık. Bazen çok hızlı sattık, kargoları almaya gelen firma yetkilisini oturttuk beklettik, çaylar, çikolatalar ikram ettik, o arada 2-3 kargo daha yaptık, yetmedi kendimizi kargo şubesine zor attık ama olsun. Her akşam oturup yorgunluk kahvemizi içerken mutluyduk çok şükür. :)

Bize hep "Şu ürün şurda var ama sizde yok, getirin sizden almak istiyorum." dediniz, elimizden geldiğince karşıladık ama dedik ya daha dişlerimiz yeni çıkıyor diye, biz öyle hormonlu büyüyüp sizi mutsuz etmektense yavaş yavaş büyüyüp hep mutlu müşterilerimiz olsun istiyoruz. Siz yine öyle söylemeye devam edin, zamanı gelecek her aradığınızı hem en uygun fiyatlara, hem de en üst kalite hizmetle elinize alacaksınız. 

Bu bir yılda kendimizi çok göstermedik. Hep RoboKolik ön planda olsun istedik. Ama yakında hem bizleri daha fazla göreceksiniz, hem de yavaş yavaş hepimizle tanışmaya başlayacaksınız.

Tekrar bize bu bir yıl boyunca destek olan herkese sonsuz teşekkürü bir borç biliyor, bugün itibariyle başlayan "1. GELENEKSEL ŞUBAT ŞENLİKLERİ"ni iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu tarihi not edin, her yıl bugünden ay sonuna kadar süper indirimler sizleri bekliyor! 

Görüşmek üzere sevgili RoboKolikler, keyifli alışverişler!

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır