100 TL ve ÜZERİ SİPARİŞİNİZE ÜCRETSİZ, AYNI GÜN KARGO!

Açıldık!

Merhaba Sevgili RoboKolik!

Mağazamıza hoş geldin. Eğer sen de bizler gibi Arduino, Raspberry Pi veya diğer geliştirme kartlarıyla oynamaya bayılıyorsan, kafanda gece gündüz elektronik projeler dolanıyor ve sürekli bu projeler için alış-verişler yapıyorsan tam bir robokoliksin! 

En ufak komponentten 3D yazıcılara kadar aradığın bütün malzemeleri RoboKolik.com'da bulabilmen en büyük misyonumuz.

Eğer buradan satın aldığın ürünlerin yardımıyla geliştireceğin tek bir proje seni heyecanlandıracaksa, daha da ötesi sana maddi ya da manevi her hangi bir fayda sağlayacaksa bu bizi mutlu etmeye yeter!

Geliştirdiğin her projeyi bizimle paylaşabilirsin! Elimizden gelen desteği vereceğimize, gizli saklı bir şey değilse ve sen de istersen bütün dünyaya gururla duyuracağımıza emin olabilirsin! 

Bunun yanında, mağazamızda yaşayacağın alış-veriş deneyimi bizler için çok ama çok önemli. Eğer en ufak bir sorunla dahi karşılaşırsan veya "keşke şurası şöyle olsaymış" dediğin her hangi bir önerin olursa bize mutlaka iletmeni rica ediyoruz. 

Bize ulaşmak çok kolay!

İstersen 0850 885 1727 nolu müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir, istersen info@robokolik.com adresinden bize mail atabilir, hatta "benim söyleyeceklerim buralara sığmaz" dersen ofisimize bir çay içmeye gelebilirsin! 

Açılışımıza özel, bu ay üye olan müşterilerimiz bizden bir sürü puan ve indirim kazanacak. Kaçırma!

Mağazamızda harika vakit geçirmen dileğiyle,