100 TL ve ÜZERİ SİPARİŞİNİZE ÜCRETSİZ, AYNI GÜN KARGO!

Kargo Politikamız

 

RoboKolik'de kargo konusunda önceliğimiz, bizden satın aldığınız ürünlerin beklemeden, en kısa zamanda elinize geçmesidir.

Stoktan gönderdiğimiz ve hazırlama süresi 1 günden fazla olmayan, her gün saat 16:00'ya kadar verdiğiniz siparişlerinizin neredeyse hepsini (ürün sayfasında özel hazırlanma süresi belirtilmiş siparişler hariç) mutlaka aynı gün kargoluyoruz. 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları:

  • Aras Kargo - 1-4 desi arası: 4.99₺
  • MNG Kargo - 1-4 desi arası: 5.99₺

Herkes gibi, biz de satın aldığımız ürün bir an önce elimizde olsun isteriz. Bu sebeple RoboKolik olarak en iyi hizmeti sunacağından emin olduğumuz kargo firmalarıyla çalışıyoruz. Kargo kaynaklı bütün gecikmelerde kargo firmalarıyla irtibata geçiyor, teslimatı hızlandırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bunun yanında lojistik departmanımız her gün teslimat sürecindeki yüzlerce siparişi sizinle birlikte an be an takip ediyor! 

Ayrıca teslimat sürecini çok daha tatmin edici hale getirebilmek için sürekli farklı alternatifleri deniyor, değerlendiriyor, uygun bulduklarımızı sizlere sunmaya çalışıyoruz. Buna rağmen, düşük bir ihtimal olsa da elimizde olmayan sebeplerle kargonuz 3 iş gününden daha fazla bir sürede elinizde olmazsa 08508851727 nolu hattımızdan veya lojistik@robokolik.com üzerinden bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmak için elimizden geleni yaparız. 

RoboKolik olarak, her zaman üreten müşterilerimizin yanındayız.

Mağazamızda mükemmel bir alış-veriş deneyimi geçirmenizi diler, projelerinizde başarılar dileriz!